Bремя работы сайта (10-18)
заказы сделанные в выходные и праздники обрабатываются в первый рабочий день
Лекарственные препараты подлежат только самовывозу, почтой не отправляем в соответствии с законодательством.

Подарочный сертификат

Дезінфікуючий засіб Квікцид з емолентами фл. 60 мл

Код товара

73.12.304

Дезінфікуючий засіб Квікцид з емолентами фл. 60 мл
В наличии
58,30 грн
  • Производитель:

  • Форма выпуска:

    Розчин

Застосовується для хірургічної та гігієнічної дезінфекції рук, швидкої (екстреної) дезінфекції медичних інструментів і виробів, обладнання для косметичних процедур.

Спектр антимікробної дії:

Засіб «Квікцид» має бактерицидні (по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій, в т.ч. щодо збудників госпітальних інфекцій, включаючи збудників туберкульозу, мультірезістентні госпітальні штами стафілокока, ентеробактерій і псевдомонад, ентерогеморрагіческой кишкової палички, сальмонельозу, холери, иерсиниозов тощо ), віруліцидні (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, ВІЛ-інфекції, всіх типів (видів) грипу (в т.ч. «пташиний», «свинячий»), герпес, рота-, Норо - вірусів, возбуд телей кишкових вірусних інфекцій, включаючи групу поліомієліту та ін.) та фунгіцидні властивості в т.ч. щодо кандид, збудників дерматомікозів, цвілі тощо).

Ефективні проти резидентної мікрофлори шкіри.

Перешкоджають виділенню резидентної мікрофлори шкіри з її глибоких шарів.

Протимікробну дію засоби пролонговано у часу - не менше 3 годин, може збільшуватися до 5 годин (залежить від ступеня мікробного обсіменіння шкіри). «Квікцід» має ранозагоювальну і протизапальну дію. Протимікробні властивості кошти зберігаються в присутності крові, сироватки, гною, інших виділень, забруднень органічного, неорганічного і змішаного характеру.

Антисептик за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок і нанесенні на шкіру належить до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007). Чи не проявляє шкірно-подразнюючих та сенсибилизирующих властивостей при одно- та багаторазовому нанесенні на шкіру. Засіб не має кумулятивних властивостей і специфічних віддалених ефектів (мутагенного, ембріотоксичної тощо).

Спиртовий антисептик / дезінфектант.

Спасибо

Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время

Бесплатная консультация

Обратный звонок

Регистрация

Вход в личный кабинет